lisek

Wabiki na drapieżniki część 4

wszystkie części: 1, 2, 3, 4, 5, 6

Echo Predator Raccoon Dogs

- jenot, szop

To taki brylancik pomiędzy naszymi wabikami. Przeznaczony do wabienia jenotów, szopów, a też wszelkich innych drapieżników takich jak lisy. wilki, rysie i kuny. Wabi się nim idealnie, lekko, łatwo, dowolnie modulując wydawane głosy. Można powiedzieć, że jest to kolejny krok na przód w dziedzinie wabików na drapieżniki.

Głos wabika:

Cena - 110 zł

Kod towaru: 1030

Echo Predator Fox

- na lisy

To drugi taki drugi brylancik pomiędzy naszymi wabikami. Przeznaczony do wabienia lisów, jenotów, szopów, a też wszelkich innych drapieżników takich jak kojoty, wilki, rysie i kuny. Wabi się nim idealnie, lekko, łatwo, dowolnie modulując wydawane głosy. Można powiedzieć, że jest to kolejny krok na przód w dziedzinie wabików na drapieżniki.

Głos wabika:

Cena - 110 zł

Kod towaru: 1031

PREDATOR PROFESSIONAL FOXESTRAPPER

Wabik Predator Professional Foxestrapper

Profesjonalny wabik na lisy z agresywnym głosem zagryzanego przez drapieżnika zająca. Zbudowany na nowoczesnym stroiku z komputerowo dopasowanym głosem, który możemy dowolnie modulować. Stroik, który go wydaje jest zbudowany na stalowym wąziutkim dzwonku i nowoczesnych membranach ze stali szlachetnej. Głos tego wabika jest bardziej chrapliwy niż Jackrabbita i Cottontaila. Wzorcem kształtu wabika był kształt zajęczego gardła, dlatego głos jest idealnie dopasowany. Lis już się nie zastanawia czy to płacze zając czy skrzeczy żaba, leci biegiem prosto na łatwy żer nie zwracając uwagi na kierunek wiatru - najkrótszą drogą, tak działa PREDATOR FOXESTRAPPER.

Głos wabika:

Cena - 65 zł

Kod towaru: 1013

Wabik PROFESSIONAL FOXESTRAPPER Wabik PROFESSIONAL FOXESTRAPPER Wabik PROFESSIONAL FOXESTRAPPER Wabik na lisy

PREDATOR ECHO HYBRYD

Wabik Predator echo hybryd

Wabik na lisy, kojoty, wilki, szopy jenoty i rysie najnowszej generacji. Trójstroikowa, pięciomembranowa konstrukcja z hybrydową kombinacją dźwięków "jackrabbit" i "cottontail" na najnowszych zespołach dźwiękowych. Przeznaczony do wabienia z większych odległości i przy skrajnie trudnych warunkach. Najgłośniejszy z wabików na lisy.

Głos wabika:

Cena - 125 zł

Kod towaru: 1014

Poprzednia strona [1] [2] [3] [4] [5] [6] Następna strona

Firma Profit © Wszystkie prawa zastrzeżone. Autor strony:4kwiaty.pl